Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 21.7.2017

Born / Praha, 27. 6. 2016Tisková zpráva

MEZINÁRODNÍ AUTOSALON V PAŘÍŽI 2016 V PŘEDPREMIÉŘE - MITSUBISHI GROUND TOURER CONCEPT

Po koncepčním vozidle "Concept XR PHEV II" odhaleném na autosalonu v Ženevě v roce 2015 a dalším konceptu s názvem "eX Concept" představeném ve stejném roce na autosalonu v Tokiu pokračuje společnost Mitsubishi Motors Corporation ( MMC) i nadále v budování své designérské filozofie a současně potvrzuje svou rostoucí roli stoporcentního (SUV) hráče.


Už tento podzim rozšíří MMC díky světové premiéře zcela nového konceptu nejmodernějšího SUV coupé "Ground Tourer Concept" na autosalonu v Paříži 2016 portfolio svých koncepčních vozů.

Jako takový má být Ground Tourer Concept nejnovějším vyjádřením designérských ambicí značky Mitsubishi Motors, které jsou ztvárněny prostřednictvím čtyř silných prvků: funkční krásy, rozšířených možností, pevné síly a japonské dovednosti.

Kombinace těchto atributů spojovaných s vyspělejším prostředím automobilového světa či s vlajkovou plug-in hybridní (PHEV) technologií Mitsubishi Motors se promítne do obratnosti konceptu Ground Tourer Concept a jeho schopností plynulé jízdy po vyjetých trasách či mimo ně, přinášejíc cestujícím ve vozidle tiché pohodlí a elegantní design v prostředí jemně vypracovaného interiéru.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz