Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 21.7.2017

Praha, 16. 2. 2015Tisková zpráva

DEALERSKÁ SÍŤ MITSUBISHI SE OPĚT ROZRŮSTÁ

Mitsubishi Motors rozšiřuje svou českou dealerskou síť o tři nová prodejní a servisní zastoupení v Olomouci, České Třebové a Činěvsi v okrese Nymburk. Dveře nových showroomů byly pro zákazníky otevřeny na začátku února.

„Do roku 2015 vstupuje značka Mitsubishi na českém trhu sebevědomě s ambicí udržet i letos trend růstu prodeje, má pro to všechny předpoklady. Záruku pět let od výrobce platnou na vozy registrované jako nové od 1. 1. 2015, atraktivní nabídku modelů za příznivé ceny a širokou síť autorizovaných prodejců a opravců s optimálním pokrytím celého Česka,“ uvádí Martin Krob, generální ředitel M Motors CZ, a doplňuje, že stabilní dealerská síť vybudovaná za posledních 10 let je jedním ze základních pilířů úspěchu značky s logem tří diamantů u nás.

V Olomouci doplní své stávající aktivity o značku Mitsubishi zkušený dlouholetý prodejce a opravce vozů, společnost NISCAR Olomouc, Dolní Hejčínská 31. Na profesionální přístup a kvalitní služby se mohou těšit zákazníci Mitsubishi i v České Třebové v dealerství S.A.S. cz, Lhotka 81. Autocentrum Boura Činěves také není v oblasti prodeje a servisu automobilů žádným nováčkem, autosalon v Činěvsi 143 provozuje už od roku 1992.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz