Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 21.7.2017

Praha, 8. 9. 2014Tisková zpráva

MITSUBISHI VE SKVĚLÉ FORMĚ

Letošní rok je pro Mitsubishi jednoznačně úspěšný. I o prázdninách pokračoval pozitivní trend z prvního pololetí, kdy se na českém trhu prodalo 753 nových automobilů s logem tří diamantů. V srpnu obsadilo Mitsubishi dokonce první příčku v meziročním růstu objemu prodeje.

"141 vozů prodaných v srpnu představuje více než dvojnásobný nárůst prodeje a Mitsubishi je tak nejen nejrychleji rostoucí japonskou značkou, ale dokonce nejvíce rostoucí značkou v TOP 20 vůbec," komentuje poslední vývoj Martin Krob, generální ředitel M Motors CZ.

"Prodeje v posledních měsících nám potvrzují, že Češi si vozy s logem tří diamantů oblíbili a přicházejí jim čím dál tím více na chuť," upozorňuje Krob podle, kterého je základem úspěchu aktuální modelová nabídka, stabilní dealerská síť a sofistikované technologie. Mezi modely vede ASX, kompaktní SUV, které v loňském roce prošlo faceliftem. Ukázalo se, že i malá změna může mít velký dopad.

"Potvrzuje se, že konzervativní Češi mají rádi jistotu a zároveň pocit bezpečí," vysvětluje Martin Krob. Právě tyto atributy spolu s kvalitním technologickým zpracováním jsou u značky Mitsubishi nejvíce oceňované. Za osm měsíců se v ČR prodalo 1008 vozů Mitsubishi, což je o 64 procent více než v loňském roce za stejné období. Krob věří, že stávající zájem bude pokračovat a ještě pozitivně ovlivní prodeje právě ve prospěch značky Mitsubishi, která v tomto roce uplatňuje i velmi vstřícnou cenovou politiku.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz