Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 17.8.2017

Praha, 4. 11. 2013Tisková zpráva

NOVÝ DEALER MITSUBISHI V PRAZE

Mitsubishi Motors rozšiřuje svou českou dealerskou síť, v hlavním městě je nyní zákazníkům k dispozici nový autorizovaný prodejce a opravce vozů s logem tří diamantů – ADcentrum s.r.o. Dveře showroomu jsou pro zájemce otevřeny v Jeremiášově ulici v Praze 5 Stodůlkách.


„Snažíme se být stávajícím i potenciálním zákazníkům Mitsubishi nablízku, naše prodejní síť v současné době zahrnuje 28 dealerství a pokrývá de facto území celé České republiky,“ komentuje současný stav Martin Krob, generální ředitel M Motors CZ, a pokračuje „Dlouhodobě jsme usilovali o kvalitního partnera v Praze a jsem přesvědčen, že jsme jej ve společnosti ADcentrum našli.“

ADcentrum posiluje prodejní a servisní síť značky Mitsubishi v hlavním městě, o zákazníky tu bude nyní kromě Auto Palace Spořilov kompletně postaráno ještě na druhém břehu Vltavy v Praze 5 - Stodůlkách. Společnost ADcentrum není v oblasti prodeje nových vozů a servisu nováčkem, značka s logem tří diamantů nově rozšiřuje její stávající portfolio japonských a korejských automobilů.

„S ohledem na bohaté zkušenosti našeho nového partnera věříme, že se jedná o spolupráci se slibnou budoucí perspektivou,“ uzavírá Martin Krob.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz