Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 17.8.2017

Praha, 17. 10. 2013Tisková zpráva

PŘÍPRAVA NA ZIMU V SERVISECH MITSUBISHI

Všichni majitelé automobilu s logem tří diamantů mohou nyní využít podzimní servisní akci. Ta probíhá u participujících autorizovaných opravců Mitsubishi do 20. prosince.

Díky zvýhodněné nabídce náhradních dílů a příslušenství tak budou mít zákazníci svůj vůz dokonale připravený na nadcházející zimní sezonu. Při využití aktuální kampaně a registraci do Mitsubishi Servis Klubu navíc získají zdarma litr motorového oleje Mitsubishi pro svůj vůz.

Podzimní servisní menu Mitsubishi zahrnuje všechny důležité položky, díky kterým bude vůz připraven na zimní provoz, navíc s cenovým zvýhodněním. Zákazníci mohou využít slevu až 20 % na vybrané údržbové náhradní díly a příslušenství. V nabídce je samozřejmě také kompletní sortiment zimního obutí pro všechny modely Mitsubishi za výhodné ceny, při pořízení slitinových kol se zimními pneumatikami na oblíbený model ASX nyní zákazníci ušetří až téměř 19 tisíc korun, na Outlander až 30 tisíc korun. Pro zimomřivé jedince v nabídce nechybí nezávislé topení nebo vyhřívání sedaček s třístupňovou regulací.

Součástí podzimní nabídky participujících opravců Mitsubishi je i možnost přestavby modelů ASX 1,6 a Outlander 2,0 na LPG. Majitelé pět a více let starých vozů Mitsubishi mohou využít slevy až 20 % na všechny originální náhradní díly a příslušenství v rámci věrnostního programu Bonus+.

Kompletní nabídka na http://www.mitsubishi-motors.cz/podzimni-servisni-nabidka.xhtml a http://www.mitsubishi-motors.cz/zimni-kola-a-prislusenstvi.xhtml


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz