Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 17.8.2017

Praha, 10. 10. 2013Tisková zpráva

MITSUBISHI MOTORS PŘEDSTAVÍ V TOKIU TŘI ZCELA NOVÉ KONCEPČNÍ VOZY

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) odhalí na letošním autosalonu v Tokiu ve světové premiéře tři koncepční vozy.


Všechny tyto modely jsou nositeli @earth TECHNOLOGY, vyspělých technologií budoucnosti společnosti MMC, které ztělesňují její představu o odpovědnosti k životnímu prostředí, potěšení z jízdy, bezpečnosti a kvality. Tři zcela nové koncepty charakterizuje i nový designový směr, jenž symbolizuje pocit bezpečí a funkčnosti vozů typu SUV.

První ze tří konceptů, MITSUBISHI Concept GC-PHEV*1, je další generací klasického SUV, které využívá vysoce výkonný systém PHEV (plug-in hybrid electric vehicle). Nabízí dynamické jízdní vlastnosti vozu kategorie SUV a nízký dopad na životní prostředí. S-AWC (Super All Wheel Control), systém řízení dynamiky vozu společnosti MMC, zajišťuje vynikající manévrovatelnost a stabilitu na silnici a také výjimečné schopnosti v terénu. MITSUBISHI Concept GC-PHEV je "připojeným vozem" nabízejícím vyspělé technologie preventivní bezpečnosti a podpory řidiče prostřednictvím bezdrátového připojení.

MITSUBISHI Concept XR-PHEV2 je další generací kompaktního SUV charakteristického nízkou hmotností a vysoce účinným systémem PHEV s výrazně nižším dopadem na životní prostředí. Koncept XR-PHEV nabízí výbornou odezvu na povely řidiče a karoserii připomínající sportovní kupé.

MITSUBISHI Concept AR3 představuje další generaci kompaktního MPV (víceúčelového vozidla), které nabízí jízdní vlastnosti SUV a zároveň prostornost typickou pro MPV. Výsledkem uplatnění nejnovějších technologií snižování spotřeby paliva v rámci konceptu AR je využití přeplňovaného benzinového motoru s přímým vstřikováním. Vůz nabízí díky příjemnému designu interiéru a široké škále možností upořádání sedadel pohodlné a komfortní cestování pro všechny pasažéry.

1: Grand Cruiser
2: X (cross) over Runner
3: Active Runabout


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz