Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.6.2017

Praha, 10. 10. 2013Tisková zpráva

MITSUBISHI OUTLANDER – PRO TY, KDO SE NEBOJÍ VYDAT VLASTNÍ CESTOU

Mitsubishi Outlander skrývá pod kapotou nový výkonný dieselový motor 2.2 DI-D s výkonem až 180 k a vysokým točivým momentem až 450 Nm. Motor, který je tak tichý, že ho ani při rychlé jízdě po dálnici nevnímáte.


Prostorné a robustní SUV se sofistikovaným pohonem 4x4 zároveň potěší nízkou spotřebou 5,3 l / 100 km a dynamickými jízdními vlastnostmi.

Sedm plnohodnotných sedadel zajistí pohodlnou přepravu celé rodiny, k dispozici je také ohromný zavazadlový prostor o objemu až 667 l*. O bezpečnost pasažérů se postará 9 airbagů a cestování jim zpříjemní dvouzónová automatická klimatizace či audiosoustava Rockford Fosgate®. Špičkové xenonové světlomety super-HID "Wide Vision" zaručí i za tmy výbornou viditelnost. Náročný řidič jistě ocení vyspělý volitelný pohon 4x4. Samozřejmostí je řada pokročilých technologických řešení: adaptivní tempomat, systém předcházení nárazům, systém varování před opuštěním jízdního pruhu, elektrické ovládání pátých dveří. S parkovací kamerou navíc zvládne parkování úplně každý. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, jsou jasným důkazem dobré volby.

Využijte jedinečnou příležitost pořídit si nyní Mitsubishi Outlander se slevou až 120 tisíc korun. Více informací na www.mitsubishi-motors.cz nebo u všech autorizovaných prodejců Mitsubishi.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz