Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.6.2017

Praha, 24. 4. 2013Tisková zpráva

Mitsubishi Outlander Třetí Generace myslí na Vaši bezpečnost: Safeline zdarma* ke každému vozu pojištěnému u UNIQA.

Mitusbishi Outlander Třetí Generace dosahuje vynikajících parametrů aktivní a pasivní bezpečnosti, ale nyní je navíc ještě o krok dál díky jedinečnému produktu UNIQA Safeline.Česká republika se dlouhodobě řadí v Evropské Unii k zemím s nadprůměrnou nehodovostí, počtem zraněných i usmrcených osob na silnicích. Pokud nastane kritická situace, je řidič odkázán výhradně na cizí pomoc. V takových okamžicích o životě člověka rozhodují vteřiny až minuty.

Buďte o krok napřed a preventivně si chraňte sebe i posádku Vašeho vozidla díky jedinečnému produktu, se kterým nově přichází na trh společnosti UNIQA a Cebia!

Pojistíte-li si havarijně Váš nový Mitsubishi Outlander Třetí Generace u pojišťovny UNIQA, získáte kromě velmi výhodných podmínek pojištění zdarma* především jedinečný produkt UNIQA Safeline, který Vám může zachránit život v kritických situacích. Každé vozidlo je vybaveno GPS modulem, jež nepřetržitě sleduje pohyb vozidla, je vybaven nárazovým čidlem a prostřednictvím mobilní sítě je napojen na operační středisko. Pokud dojde k nehodě, systém okamžitě předá informaci operačnímu středisku. Toto oceníte zejména v odlehlých místech, kde žádná pomoc není na blízku.

Produkt si můžete volitelně rozšířit na UNIQA Safeline+, který navíc obsahuje nouzové tlačítko (B-Call) napojené na asistenční centrálu. Kdyby se Vám například udělalo nevolno, nebo jste se jinak ocitli v nouzi, zmáčknete toto tlačítko a předáte tak informaci operačnímu středisku.

V obou případech se s Vámi ihned spojí operátor. Pokud byste nereagovali, protože byste třeba byli v bezvědomí po havárii, je ihned na místo vyslána záchranná služba. Díky tomu, že UNIQA SafeLine nepřetržitě hlídá vozidlo, v případě jeho odcizení jej asistenční služba ihned lokalizuje kdekoliv v Evropě.

Systém umí i zaznamenávat časový průběh nehody a stává se tak užitečným svědkem pro další šetření havárie. Pomáhá Vás tak v případě nehody chránit i v případě prokazování, že jste nehodu nezavinili.

Podnikatelé jistě ocení i možnost rozšíření produktu o elektronickou knihu jízd. UNIQA SafeLine nejenže chrání Vás a posádku Vašeho vozidla, ale můžete díky němu i výrazně ušetřit na pojistném - čím méně najezdíte kilometrů, tím je pojistné nižší.

* Přesné podmínky pojištění Vám sdělí Váš autorizovaný prodejce Mitsubishi Motors.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz