Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 17.8.2017

Praha, 19. 9. 2012Tisková zpráva

NOVINKA: MITSUBISHI OUTLANDER 3. GENERACE

Už jen několik dnů nás dělí od uvedení letošní žhavé novinky na náš trh - v pořadí již 3. generace oblíbeného SUV Mitsubishi Outlander. Nový Outlander, který přichází ve zcela novém moderním designu, staví především na nových moderních technologiích a principech ochrany životního prostředí, kvality a bezpečnosti.

Vynikajících ekologických parametrů a ekonomiky provozu dosahuje především díky zcela novým motorům, zážehovému motoru 2.0 MIVEC s variabilním časováním ventilů a vznětovému 2.2 DI-D typu common-rail, v kombinaci s vynikajícími aerodynamickými vlastnostmi, snížením hmotnosti až o 155 kg a implementací technologie ClearTec, dobře známé z modelu ASX. Motor 2.2 DI-D s vysokým točivým momentem 380 Nm poskytuje vozidlu slušnou dynamiku a přitom dosahuje nejnižší spotřeby ve třídě pouhých 5,3 l / 100 km.

Vysoká kvalita a především komfort cestujících zajistí dokonalý požitek z jízdy. Cestování Vám zpříjemní dvouzónová automatická klimatizace, která umožňuje nastavit odděleně teplotu pro řidiče i jeho spolujezdce. Výrazných změn dosáhlo především uspořádání vnitřního prostoru, který nyní obsahuje 7 plnohodnotných míst a posuvnou druhou řadu sedadel v rozsahu 250 mm.

O bezpečnost cestujících se stará především 9 airbagů, včetně kolenního airbagu řidiče, bezpečnostní karoserie RISE poskytující ochranu při srážce z jakéhokoli směru, stabilizační systém podvozku ASC a mnoho dalších. Naprostou novinkou v modelu Outlander je adaptivní tempomat, který kromě toho, že udržuje řidičem přednastavenou konstantní rychlost, dokáže automaticky přizpůsobit rychlost pomaleji jedoucímu vozidlu před Vámi. Výčet bezpečnostních prvků završuje systém LDW varující před opuštěním jízdního pruhu nebo systém předcházení kolizím FCM, který řidiče včas varuje před blížící se překážkou a v kritickém okamžiku vozidlo automaticky zabrzdí, aby zabránil srážce.

Mitsubishi Outlander 3. generace bude k dispozici u všech autorizovaných prodejců Mitsubishi od začátku října 2012.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz