Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 17.8.2017

Praha, 4. 10. 2011Tisková zpráva

M Motors CZ má novou PR manažerku

PR manažerkou společnosti M Motors CZ je od 1. října Pavla Drmotová. V nové pozici bude zodpovědná za komunikaci s médii a realizaci veškerých PR aktivit spojených se značkou Mitsubishi Motors na českém trhu. Zároveň bude koordinovat komunikační aktivity společností ve skupině AutoBinck CZ.

„Mám radost, že Pavla posílila náš tým. Slovo „posílila“ volím záměrně, neboť jsem přesvědčen, že bude opravdovou posilou,“ uvedl k jejímu příchodu Martin Krob, General Manager společnosti. „Díky svým zkušenostem nám přináší zase něco nového, což by mělo značce Mitsubishi pomoci v dalším růstu na českém trhu.“


Do M Motors CZ přišla Pavla Drmotová z agentury PR.Konektor, kde působila od roku 2007. Poslední dva roky vedla tým pro korporátní komunikaci a měla na starosti komplexní PR aktivity pro společnosti jako např. HSBC, ZUNO Bank, Robert Half International nebo Evropská Cestovní Pojišťovna. Před nástupem do PR.Konektor pracovala v agentuře Best Communications. Pavla Drmotová je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase ráda sportuje a cestuje.

Společnost M Motors CZ, s. r. o. je importérem značky Mitsubishi na českém trhu. Byla založena v listopadu 2004. M Motors CZ, s. r. o. a je součástí holandského holdingu AutoBinck Holding N.V. Ten má v současné době 49 společností, které působí v oblasti dovozu automobilů, náhradních dílů a příslušenství, maloobchodního prodeje vozů, after-market prodeje, operativního leasingu stejně jako v oblasti prodeje kvalitních ojetých vozů a půjčovny aut.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz