Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 17.8.2017

Praha, 28. 7. 2011Tisková zpráva

Mitsubishi Motors partnerem 12. ročníku otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody Highjump 2011

Tento víkend, ve dnech 29. - 30. července 2011, proběhne v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami 12. ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody Highjump 2011. Mitsubishi Motors se této netradiční akce účastní již poněkolikáté.

Říkáte si, co mají společného skoky do vody a vozy značky Mitsubishi Motors? Výkony vozů i skokanů Vám zvednou hladinu adrenalinu v krvi. Mitsubishi Motors se po celou dobu konání 12. ročníku Highjumpu stará o pohodlí skokanů na cestách. Jan Kocourek, jeden z nejlepších českých skokanů na houpačce, který se Highjumpu účastní již od 3. ročníku, bude k cestování využívat Mitsubishi ASX.

A kdo se letos představí v hřiměždickém lomu? Kromě již zmíněného Jana Kocourka patří mezi pravidelné účastníky nejmladší dvanáctiletý Jan Slánský, který se Highjumpu účastní již od 7 let. Svůj velký comeback zažije 9 měsíců po porodu Lucie Absolonová, vítězka ME v Cliffdivingu v roce 2005, trenérka Honzíka Slánského i dalších závodníků HJ. Ze zahraničních sportovců dorazí například Blake Aldridge, účastník olympiády v Pekingu (8. místo v synchro skocích z 10 metrů), trojnásobný mistr světa ve Splashdivingu Felix Hirt či držitel světového rekordu z roku 2010 v takzvaném prdeláči-kufru ze 40 metrů Christian Guth.

Highjump však není jen o vysoké hladině adrenalinu způsobené skoky do vody ze 12m či 16m věže nebo z 5m houpačky. Součástí skokanské přehlídky bude i nejbizarnější odvětví zvané SPLASHDIVING (pro představu a lidově "placáky"), jehož cílem není ladný dopad, ale naopak aby vystříklo co nejvíce vody. Nutno dodat, že Splashdiving je oficiální sportovní disciplínou populární po celém světě. Večer se High Jump promění v outdoorovou festivalovou párty s hudební produkcí na čtyřech scénách.

Těšíme se na viděnou na 12. ročníku Highjumpu v hřiměždickém lomu!

Více informací o tomto adrenalinovém závodu se dozvíte na stránkách www.highjump.cz


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz