Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.6.2017

Praha, 23. 4. 2010Tisková zpráva

Věrnostní program BONUS +

Mitsubishi Motors samozřejmě nezapomíná ani na majitele starších vozů naší značky. Právě pro Vás jsme připravili Věrnostní program Bonus+, díky němuž v závislosti na stáří Vašeho vozidla získáte zvýhodněné ceny servisu pro Váš vůz.

Pro spolehlivý provoz staršího vozu jsou potřeba správné náhradní díly a pravidelná údržba. Originální náhradní díly Mitsubishi jsou vyvinuty pro maximální spolehlivost, bezpečnost a životnost Vašeho vozu. Všechny tyto výhody Vám poskytne autorizovaný opravce Mitsubishi, který je odborně vybavený speciálně pro opravy vozů Mitsubishi a zaměstnává vyškolené techniky a mechaniky s certifikací Mitsubishi. Jako jediný Vám zároveň může poskytnout prodlouženou asistenční službu MAP do 10 let stáří vozu a snadný přístup k servisu 24 hodin denně díky Mitsubishi On-Line Servis. Přesvědčte se sami o výhodách autorizovaného servisu Mitsubishi a Váš vůz Vám bude věrně sloužit ještě řadu let.

Pokud využijete některou z nabídek MITSUBISHI SERVIS, můžete navíc využít 20% slevu na 1 položku z širokého sortimentu originálního příslušenství a butiku Mitsubishi, dle Vašeho výběru. Navštivte sekci Věrnostní program Bonus+ a vytiskněte si kupón. Nárok na tuto slevu má každý majitel vozu Mitsubishi, který v období 1. dubna 2010 až 1. června 2010 využije některou ze služeb autorizovaného servisu v minimální hodnotě 1000 Kč včetně DPH.

Více informací naleznete v sekci Věrnostní program Bonus+.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz