Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.6.2017

Praha, 23. 4. 2010Tisková zpráva

Jarní akce MITSUBISHI SERVIS

Jaro je již v plném proudu a příroda se probouzí opět k životu. Uplynulá tuhá zima dopřála přírodě odpočinek, ale pro Váš vůz to byla těžká zkouška.

Jste si jisti, že je Váš vůz po takové zkoušce ve formě? Je připraven kdykoliv splnit Vaše očekávání, aby Vás spolehlivě a bezpečně dopravil do cíle Vašich cest? Přijeďte do nejbližšího SERVISU MITSUBISHI, vyškolení specialisté pro vozy Mitsubishi zajistí, aby Vás na cestách nic nezaskočilo. Mezi základní servisní úkony, které je na vozidle na jaře potřeba provést, patří výměna oleje, kontrola brzd nebo kontrola klimatizace. Využijte jarní zvýhodněné ceny vybraných údržbových dílů, na které Vám po časově omezenou dobu poskytneme slevu 20%.

Pokud využijete některou z nabídek MITSUBISHI SERVIS, můžete navíc využít 20% slevu na 1 položku z širokého sortimentu originálního příslušenství a butiku Mitsubishi, dle Vašeho výběru. Navštivte sekci Jarní servisní nabídka a vytiskněte si kupón. Nárok na tuto slevu má každý majitel vozu Mitsubishi, který v období 1. dubna 2010 až 1. června 2010 využije některou ze služeb autorizovaného servisu v minimální hodnotě 1000 Kč včetně DPH.

Více informací naleznete v sekci Jarní servisní nabídka.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz