Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.6.2017

Amsterdam, 16. 12. 2008Tisková zpráva

Nový senior management v Mitsubishi Motors Europe

Po čtyřech letech, kdy nastoupil jako President a CEO do společnosti Mitsubishi Motors Europe B.V. (MME) se Tim Tozer rozhodl od značky odejít a vrhnout se vstříc dalším osobním výzvám.

Ukončení spolupráce s Mitsubishi Motors se překrývá s úspěšným naplněním evropské části „revitalizačního plánu“
Mitsubishi Motors Corporation a regionálním uvedením střednědobého obchodního plánu „step up 2010“,
jak bylo oznámeno v únoru.

V průběhu posledních čtyř let se MME navrátilo do svého úspěšného období, a to vše s hmatatelnými výsledky v oblasti financí, organizace, distribuce, výroby, značky a produktů samotných. V současné složité ekonomické situaci se MME soustředí na posílení těchto základů pod vedením pana Gena Nishina, nového presidenta a CEO, s platností od 23. prosince 2008.

Gen Nishina (55) přinese, díky své vyzrálé profesionalitě spojené s bohatými mezinárodními zkušenostmi zahrnujícími více než deset let působení v Evropě, konkrétně od roku 1997, pocit kontinuity a konzistence, založený na jeho pochopení pro požadavky evropských zákazníků, hluboké znalosti produktu a též celé organizace Mitsubishi Motors.

President Mitsubishi Motors Corporation, pan Osamu Masuko k této nové fázi v historii MME uvedl: „Evropský obchod je pro Mitsubishi Motors významný a Tim Tozer se v posledních čtyřech letech výrazně podílel na jeho rozvoji. Všichni mu přejeme do budoucna vše nejlepší.“ A dodal: „Gen Nishina a jeho MME management tým mají nyní před sebou důležitý úkol posunout činnost společnosti kupředu v souladu s plánem Step Up 2010 a to s výhodou kompletně nové produktové řady.“


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz