Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 17.8.2017

Soul, 3. 7. 2008Tisková zpráva

Mitsubishi Motors zahajuje prodejní operace v Koreji

Společnost Mitsubishi Motors Corporation oznamuje, že s ohledem na jeden z klíčových prvků její strategie pro fiskální rok 2008 – asijský region, zahajuje své operace v Koreji, a to prostřednictvím výhradního distributora MMSK Corporation.

MMSK je japonsko korejská joint venture, která byla nedávno založena společnostmi Daewoo Motor Sales Corp., (Incheon, Seoul Metropolitan City, Korea; President a CEO, Lee Dong-Ho), Mitsubishi Corporation (Chiyoda-ku, Tokyo; president a CEO, Yorihiko Kojima) a Mitsubishi Corporation (Korea) Ltd. (Seoul, Metropolitan City, Korea; president a CEO, Tsutomu Awaya). MMSK bude posilovat a rozvíjet distribuci Mitsubishi Motors, prodejní a poprodejní služby v Koreji..

MMSK plánuje zahájení činnosti na říjen 2008 a v první fázi počítá, že na korejský trh uvede modely: Lancer Evolution, Outlander, Eclipse, Lancer Sportsedan a Pajero. Snahou MMSK je prodat v prvním roce 400 vozů a toto číslo zvýšit na 3 000 vozů v roce 2010.

Uvedení nejlépe prodávaných modelů Mitsubishi Motors na korejský trh, kde trh s dováženými vozy zaznamenává rapidní nárůst, dovolí Mitsubishi Motors, aby byla značka Mitsubishi na trhu dobře zavedena a byla schopna vycházet vstříc potřebám širokého spektra zákazníků.

MMSK – výhradní distributor Mitsubishi Motors v Koreji:

Název společnosti MMSK Corporation
Sídlo Seocho-gu, Seoul Metropolitan City, Korea
President & CEO Choi Jong-Yeol
Datum založení březen 2008
Základní jmění 14 mld. Won (cca 1.4 mld. yen)
Akcionáři Daewoo Motor Sales Corp  85 %
Mitsubishi Corporation  10 %
Mitsubishi Corporation (Korea) Ltd.  5 %
Oblasti obchodu Dovoz, prodej, poprodejní servis pro vozy Mitsubishi Motors a náhradní díly


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz