Tiskové zprávy WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.6.2017

Amsterdam, 26. 2. 2008Tisková zpráva

Mitsubishi Motors odhalí Prototype-S

Studie Prototype-S v podstatě zůstává věrná „produktové“ verzi originálního Concept-Sportback z roku 2005 a je předpremiérou přicházejícího Lanceru Sportback.

Přední část vozu využívá další variaci grilu „stíhačka“, a to v celočerném matném provedení, se strukturovanou mřížkou a chromovaným orámováním. Dalším odlišujícím prvkem je kapota typu Lancer Evolution, specifické přední světlomety a 19“ litá kola.

Pokud jde o záď vozu, tam koncept Prototype-S následuje stejné designové téma, které již bylo rozvinuto u studie Concept-Sportback, tj. sportovní rychle se svažující páté dveře, kterým dominuje barevný střešní spoiler. Protáhlý tvar zadních kombinovaných světel opticky rozšiřuje postoj vozu, jelikož jakoby obtékají zadní nárazníky.

V interiéru osloví Prototype-S kontinentálním duchem. Italské provedení dvojité kapličky s budíky, výplň panelů dveří a zpracování horní části přístrojové desky v černém semiši nebo světle hnědá kůže vybraná pro čalounění, hladká či perforovaná nebo pevná tkanina, v závislosti na zóně.

Po svém uvedení, později v tomto roce, bude pětidveřová varianta nové generace Lancer nejdůležitější karosářskou variantou pro celou Evropu, jelikož bude představovat 70 % plánového objemu v tomto regionu.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz