Mitsubishi Pajero LWB - Technologie WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 21.7.2017
Nákup vozu Mitsubishi
Pajero LWB
PDF ke stažení
Kompatibilita mobilních telefonů s Mitsubishi handsfree systémem

5-ti letá záruka Mitsubishi

Mitsubishi Pajero LWB
Cena od 942 250 Kč vč. DPH
Sleva až 65 750 Kč

Mitsubishi Pajero LWB – Technologie

Konstrukce a bezpečnost

Zesílená samonosná karoserie vozu Mitsubishi Pajero se zabudovaným rámem poskytuje vysoce pevnou konstrukci s deformačními zónami okolo motoru a absorbuje energii nárazu, aby byla zajištěna maximální bezpečnost cestujících.

Pro případ srážky je Mitsubishi Pajero vybaveno nejen dvoustupňovými předními airbagy, ale také bočními airbagy a okenními airbagy pro nejvyšší ochranu řidiče i spolujezdců.

Mitsubishi Pajero je vybaveno kompletní sadou aktivních bezpečnostních prvků, včetně stabilizačního a trakčního systému M-ASTC, protiblokovacího brzdového systému ABS a systému EBD – elektronickým rozdělovačem brzdné síly.

Pohon 4WD Super Select II

Pohon 4WD Super Select II Vám umožňuje přeřadit z pohonu dvou kol na pohon čtyř kol při rychlostech až 100 km/h. Pro jízdu v náročném terénu je možné vybrat režim s redukovaným převodem, který téměř zdvojnásobuje účinnost brzdění motoru při jakémkoliv převodovém stupni, což dává vozu Mitsubishi Pajero dostatečně pomalý pohon pro zvládnutí velmi prudkých svahů, hlubokého sněhu nebo bláta.

Režim 2H Režim 2H – stálý pohon na dvě kola 2WD
Tento režim je ideální pro jízdu ve městě a na suchých silnicích. Nabízí tichou jízdu s hladkým jízdním výkonem. Tento režim zároveň přináší úsporu paliva.

Režim 4H Režim 4H – stálý pohon všech kol 4WD
V režimu 4WD je zapnutý pohon všech kol, změní se rozdělení točivého momentu mezi předními a zadními koly z 33:67 až na 50:50, aby bylo dosaženo zvýšené trakce a bezpečnosti, zejména při jízdě za nepříznivých podmínek nebo při tažení.

Režim 4L Režim 4HLc – stálý pohon všech kol 4WD se zamknutým mezinápravovým diferenciálem
U tohoto režimu, kdy je uzamčen mezinápravový diferenciál, je hnací síla rozdělena rovnoměrně 50:50 mezi přední a zadní kola. Režim 4HLc Vám umožní projet náročnějším terénem, než při použití režimu 4H.

Režim 4L Režim 4LLc – stálý pohon všech kol 4WD se zamknutým mezinápravovým diferenciálem a redukcí
Tento režim je ideální pro jízdu v terénu nebo hlubokým sněhem či blátem. Pohon čtyř kol je při zařazení 4LLc zpřevodovaný dopomala, a to výrazně usnadňuje průchodnost i tím nejnáročnějším terénem.

Uzávěrka zadního diferenciálu

Pro skutečně extrémní podmínky máte možnost uzavřít zadní diferenciál, abyste k sobě pevně spojili pravou a levou stranu zadní nápravy. Pokud například jedno ze zadních kol ztratí trakci, použití uzávěrky zadního diferenciálu způsobí, že se druhé kolo bude stále pohybovat, což Vám zajistí, že neuvíznete.

Flexibilní uspořádání sedadel

Během několika sekund můžete snadno změnit Mitsubishi Pajero z dvousedadlového vozu pro převoz těžkého nákladu na pětisedadlový terénní vůz nebo sedmisedadlový luxusní rodinný vůz. Sedadla ve 3. řadě modelu Mitsubishi Pajero LWB rychle zmizí díky systému Fold2Hide a zanechají za sebou ploché dno s velkorysou výškou zavazadlového prostoru. Sedadla ve třetí řadě mohou být také úplně vyjmuta, aby se vytvořil volný odkládací prostor pod podlahou.

Audiosystém Rockford Acoustic Design

Rockford Acoustic Design

Mitsubishi Pajero LWB je vybaveno špičkovým audiosystémem s výkonem 860 wattů speciálně navrženým pro tento vůz společností Rockford Corporation. Ve voze jste obklopeni 12 optimálně rozmístěnými reproduktory a můžete zažít skutečně působivou akustickou atmosféru.

Brake Override System

Systém přednostního brzdění je nová bezpečnostní funkce, která v kritické situaci upřednostní brzdění před zrychlením, pokud jsou sešlápnuté oba pedály současně.

Bluetooth handsfree a USB připojení

Díky originální Bluetooth handsfree sadě, kterou je možné ovládat hlasovými povely nebo pomocí ovladačů na volantu, se můžete plně věnovat jízdě. Ve verzi Instyle+, které je vybavená multimediálním navigačním systémem MMCS, můžete díky Bluetooth připojení listovat v telefonním seznamu nebo poslouchat Vaše oblíbené skladby ve formátu MP3 přímo z telefonu. Navíc máte několik možností připojení externích hudebních zařízení pomocí AUX (jack) nebo USB vstupu.

Parkovací asistent s kamerou a projekcí ve vnitřním zpětném zrcátku

Pomocí zadní kamery, jejíž obraz se přenáší do vnitřního zpětného zrcadla s automatickou clonou, bude parkování ve městě ještě jednodušší. Tento prvek zvýšeného komfortu nabízí Pajero ve verzi Instyle.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz