Mitsubishi Outlander PHEV - Design WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.7.2017
Nákup vozu Mitsubishi
Outlander PHEV
PDF ke stažení
Kompatibilita mobilních telefonů s Mitsubishi handsfree systémem

5-ti letá záruka Mitsubishi

Mitsubishi Outlander PHEV
Cena od 1 079 900 Kč

Mitsubishi Outlander PHEV – Design

Zdokonalování, všestrannost, komfort a ohled na životní prostředí.

Design modelu Mitsubishi Outlander PHEV je ovlivněn snahou inženýrů zdokonalit požitek z využívání automobilu s ekologickým, elektrickým pohonem při zachování designového jazyka značky Mitsubishi. Důraz byl kladen na praktičnost, každodenní využitelnost, bezpečnost, komfort, kvalitu a propojení sportovní minulosti značky a čistoty ekologického pohonu. Díky ideálnímu rozložení váhy, nízkému těžišti a inteligentnímu systému pohonu všech kol má Outlander PHEV velmi dobrou jízdní stabilitu. Došlo ke snížení celkové úrovně hluku a vibrací v interiéru a novinkou je absolutně tichá jízda v čistě elektrickém režimu. Jeho aktivní design s nádechem kvality jej předurčuje ke každodennímu využití.

Barvy

* metalická | ** perleťováExteriér

Čistý styl ohlašuje příchod nové éry. Exteriér automobilu je vyjádřením dynamiky s kombinací elegance a čistoty, které podtrhují jeho hybridní původ. Přední chromovaná mřížka chladiče spolu s chromovanými vnějšími klikami dodává pocit uhlazené elegance a 18" palcová kola z lehkých slitin obohacují design ve spodních partiích karoserie. Přední Super-HID "Wide Vision" xenonové světlomety umocňují pocit bezpečí a snižují únavu řidiče.

Interiér

Prostorný a komfortní interiér bez kompromisů poskytuje štědrý prostor pro nohy a představuje skvělé místo pro odpočinek - užijte si tichou, bezpečnou a ničím nerušenou jízdu. Zadní sedadla jsou dělená v poměru 60:40, s možností složení opěradel, pro flexibilní splnění Vašich přepravních potřeb. V bohaté výbavě najdeme 9 airbagů, širokou řadu asistenčních systémů, 2zónovou automatickou klimatizaci, vyhřívaná kožená sedadla, elektrické ovládání zadních výklopných dveří, inteligentní bezklíčové ovládání a multimediální systém s navigací MMCS a ozvučením Rockford Fosgate®.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz