Mitsubishi Outlander - Zkušenosti řidičů WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.7.2017

Nový Mitsubishi Outlander – Zkušenosti řidičů

Mitsubishi Outlander je připraven hrdě plnit všechna Vaše přání – mnohým spokojeným zákazníkům již tato přání splnil.. Ovšem, co člověk, to názor, co zákazník, to jiná přání a potřeby – Outlander hrdě plní všechny – spolehlivý japonský automobil s vynikajícími jízdními vlastnostmi a nízkými provozními náklady dělá naše zákazníky přesně takové, jaké si přejeme – spokojené a věrné značce, a to především díky prostornému interiéru, pohodlí, nízké spotřebě a skvělému jízdnímu komfortu, které přináší – je to jeden z mnoha důvodů, proč nachází široké uplatnění jako společník na cesty jak při Vašem podnikání, tak při trávení volného času s rodinou. Přesvědčte se sami, co o Mitsubishi Outlanderu prohlásili naši dlouholetí, spokojení řidiči.

Vladimír Suchánek, jednatel společnosti Suchánek & Walraven s.r.o., Horka u Staré Paky
Vladimír Suchánek

Jak dlouho vlastním Outlander? V současné době vlastníme ve firmách tři Outlandery, stáří 2-4 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Potřebovali jsme univerzální, prostorné auto od značky, která umí  čtyřkolky a má zastoupení v dosahu naší firmy.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Mé požadavky splňuje, oceňuji jízdní vlastnosti a spolehlivost.

Jak vůz využívám? Outlandery využíváme denně, jak na delší služební cesty, tak pro potřeby rodin a na různé sportovní aktivity převážně na horách.

Zdeněk Vacátko, OSVČ, důchodce, Hrádek nad Nisou
Zdeněk Vacátko

Jak dlouho vlastním Outlander? Auto mám necelý rok a najeto cca 15000 km. Moje předchozí auto bylo také vyrobeno firmou Mitsubishi.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Pro toto auto jsem se rozhodl pro pohodlí na postu řidiče.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Celkovou prostornost. Také pro systém 4x4. Navíc zastávám názor, že v Japonsku se nic špatného neprodukuje.

Jak vůz využívám? Auto využívám pro časté pracovní cesty v ČR.

Ing. Marek Šnobr, Strakonice
Ing. Marek Šnobr

Jak dlouho vlastním Outlander? Vůz Outlander jsem u dealera Autoprofi České Budějovice přebíral na začátku srpna 2013, takže je to 2 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Outlander 3G ihned upoutal moji pozornost a vzhledem k narození potomka jsem hledal velký, spolehlivý vůz pro rodinu za přijatelnou cenu, a to všechno mi Outlander splnil.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Zde navážu na předchozí odpověď. Outlander je spolehlivý, prostorný vůz. Protože máme 2 malé děti, se kterými často vyrážíme na víkend, tak opravdu beze zbytku využíváme velký prostor v kufru, kam v pohodě složíme kočárky, košíky s jídlem a tašky s oblečením. Přitom i při takovéto zaplněnosti si auto zachová dle mého výborné jízdní vlastnosti. Čímž narážím na další věc - skvělý motor, který řádně "táhne", když potřebuji předjet a výborná spotřeba paliva.

Jak vůz využívám? Vůz využívám k pracovním i osobním účelům.

Tomáš Ježek, Příbram
Tomáš Ježek

Jak dlouho vlastním Outlander? Jsou to už 4 roky, co vlastním Mitsubishi Outlander.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Mitsubishi Outlander splňoval veškerá požadovaná kritéria toho, co jsem od vozu očekával a očekávám.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Na automobilu se mi líbí, že i když působí mohutně, je svým charakterem velmi dynamický, stabilní a příjemně ovladatelný. Ale co oceňuji nejvíce? Praktičnost!

Jak vůz využívám? Vůz je využitelný za jakýchkoliv situací, ať při stěhování či výletu do hor, tak v jakémkoliv počasí, což oceňuji nejen já, ale i moje přítelkyně a náš pes.

Dagmar Vávrová, předsedkyně představenstva, Ústí nad Labem
Dagmar Vávrová

Jak dlouho vlastním Outlander? Outlander vlastním 2roky.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi? Pro koupi jsem se rozhodla, protože jsem potřebovala prostornější a bezpečnější vůz. Vozím vnoučata. Druhý důvod byl ten, že mě Outlander mimořádně zaujal.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Outlander zcela splnil má očekávání, jak po prostorové stránce tak i jízdními vlastnostmi a designem.

Jak vůz využívám? Vůz využívám denně k podnikání.

Zdeněk Vrba, moderátor, Buštěhrad
Zdeněk Vrba

Jak dlouho vlastním Outlander? Vozidlo Mitsubishi Outlander mně přinesl Ježíšek při posledních Vánocích. Tím jsem se po 15 letech vrátil do rodiny Tří diamantů. V minulosti jsem totiž měl dva Galanty a jednu Charismu o kterou mne připravil rozvod. Jsem šťastný, že jsem zpátky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? S vozy Mitsubishi jsem měl v minulosti jen ty nejlepší zkušenosti. Spolehlivé stroje. A že by se museli pořád dokola vyměňovat žárovky jako u některých jiných značek, tak o tom nemůže být ani slova. A navíc pevná cena. Když jdete jinam, tak Vás lákají na nízkou cifru a potom Vám připočtou i pouhý pohled na vůz.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Splňuje to, co čekám. Spolehlivý, pohodlný, s potřebným zrychlením na malé vzdálenosti. Nově se mně líbí třeba automatické vypínání motoru na křižovatkách.

Jak vůz využívám? Denně. Kamkoliv. Jako moderátor se pohybuji po celé republice. A když jsem doma a žena má koncert se skupinou Rangers, tak hned škemrá o zapůjčení. Vyhovím výjimečně, protože jezdí hrozně rychle.

Ing. Michal Bradáč, GEODÉZIE KLADNO, s.r.o., Kladno
Ing. Michal Bradáč

Jak dlouho vlastním Outlander? Automobily máme 4 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Chtěli jsme svižná a prostorná auta pro jízdu ve městě a v terénu.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Automobily splnily veškeré naše požadavky, které jsme od něj očekávali.

Jak vůz využívám? Automobily využíváme jak pro naši práci, tak pro přepravu na delší vzdálenost – cestování po Evropě.

Kamila Balajková, firma ZAKO Turčín spol. s r.o., Zlín
Kamila Balajková

Jak dlouho vlastním Outlander? Vozidlo vlastním 4roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Vozidlo mne oslovilo svým vzhledem, technickými parametry a také spadalo do našich finančních možností.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Vozidlo je velmi spolehlivé, velmi oceňuje výborné jízdní vlastnosti. Hlavně v zimě pohon 4x4.

Jak vůz využívám? Vůz používám denně k cestě do práce, občasné služební cesty a dovolené.

Ing. Jan Zábrž, Česká obchodní inspekce, Brno
Ing. Jan Zábrž

Jak dlouho vlastním Outlander? Auto vlastním od roku 2014, kdy jsem se vrátil z USA a hledal jsem spolehlivé a velké auto.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Ke koupi vozu mě vedla hlavně možnost připojení tažného přívěsu, velikost vozu s možností 7 míst pro posádku

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Velikost a přeprava nákladu, obzvlášť při rekonstrukci bytu, kdy ložná plocha zavazadlového prostoru převezla každý náklad. Další výhoda je režim 4x4 v zimním období.

Jak vůz využívám? Zejména ke sportu a rekreaci, kde je potřeba prostor pro posádku, vybavení a ke každodenní dopravě do práce.

Vlastimil Jendrulek, Jistebník, Moravskoslezský kraj
Vlastimil Jendrulek

Jak dlouho vlastním Outlander? Vůz Outlander 3G vlastním od jeho uvedení na český trh a to od prosince 2012.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Dříve jsem vlastnil nejprve Pajero MT, později Pajero Pinin a následně pak všechny generace modelu Outlander. První generaci v provedení 2,4 MIVEC SPORT od roku 2005, druhou generaci v provedení 2,2 Di-D Instyle od roku 2008 a třetí generaci 2,2 Di-D Instyle AT od roku 2012.  Všechny modely mne přesvědčily dobrým zpracováním, jízdními vlastnostmi a bezporuchovostí o vysoké kvalitě vozů této značky.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Vůz provozuji tak jako i jeho předchůdce a to bez závad. Oceňuji spolehlivost a bezporuchovost, jeho dobré jízdní vlastnosti a stabilitu bez naklánění.

Jak vůz využívám? Vůz používám téměř denně s nájezdem 20.000 km ročně a to v různých režimech na krátkých, středních i dlouhých trasách. Protože jsem držitelem ZTP jsou to moje nohy.

Ing. Martin Tichý, 3V leasing a.s., Liberec
Ing. Martin Tichý

Jak dlouho vlastním Outlander? Automobily Mitsubishi Outlander máme od roku 2009, průběžně obnovujeme vozový park, stále vozidly Mitsubishi Outlander.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Chtěli jsme auta pro cestování po České republice, a to i do horských oblastí v zimě. Jsou využívána na Jižní Moravě ve vinařství, na severu Čech v oblasti Jizerských hor a samozřejmě i při jízdě po dálnici a ve městech.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Od modelu 2009 všechny zakoupené modely plní veškeré požadavky, které byly očekávány. Proto se k nim rádi vracíme.

Jak vůz využívám? Všechny naše vozy jsou využívány denně, od jízd ve městech po jízdy po polních cestách a v horských oblastech.

Vlaďka Placatková, fotografka – OSVČ, Klenčí pod Čerchovem
Vlaďka Placatková

Jak dlouho vlastním Outlander? Automobil mám od roku 2010.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi? Hledali jsme větší vůz hlavně pro možnost umístění přepravní klece na psy, což tenhle vůz splnil na jedničku. Také mne velmi mile překvapila předváděcí jízda s automatem, o kterém jsme nechtěli ani slyšet, nyní již jedině automatická převodovka. Dále samozřejmě rozhodoval design.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Naprosto komfortní jízda, bezpečnost, zavazadlový prostor a automatická převodovka - prostě celkově super auto.

Jak vůz využívám? Vůz je využitý ke každodenní činnosti, ráda v něm jezdím pro jeho pohodlnost na delší vzdálenosti, ale je to i „makáč“ se vším všudy - co ten toho už odvozil!!! Kolik se do něj vešlo věcí!!! Prostě fakt praktický po všech stránkách.

JUDr. Lubomír Minařík, advokát, Olomouc
JUDr. Lubomír Minařík

Jak dlouho vlastním Outlander? Vozidlo Outlander  vlastním jeden rok.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Rozhodl jsem se ho koupit po vyzkoušení několika značek a tento vůz mi nejvíce vyhovoval. Zejména co do užitných vlastností a požadavku na vozidlo s velkým úložným prostorem. Důležitou roli hrála i spotřeba a jízdní vlastnosti vozidla.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Jsem maximálně spokojen. Vozidlo splňuje mé nároky a požadavky.

Jak vůz využívám? Vozidlo využívám takřka denně. Jedná se o velice spolehlivý vůz.

Miroslav Eliáš, Auto doprava Chalupecký, Ostrov
Miroslav Eliáš

Jak dlouho vlastním Outlander? Outlandera vlastním 11 měsíců.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Jeho koupě byla láska na první pohled a zatím mě ani moji rodinu nezklamal.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Především toto: pohon 4x4, automatickou převodovku, zvukovou aparaturu, prostě bezva.

Jak vůz využívám? Automobil využívá celá rodina a jsou také spokojeni.

Martin Bláha, jednatel, Tigemma, spol. s.r.o., Bělotín

Jak dlouho vlastním Outlander? Vozidlo Outlander vlastním od listopadu 2015.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Protože jsem ve společnosti Trendcar a.s. spokojen s přístupem a servisem k zákazníkům a vozidlo se mi moc líbilo.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Vozidlo je velice prostorné, tiché a úsporné.

Jak vůz využívám? Vozidlo využívám pro služební účely i pro cestování s rodinou.

Mgr. Eva Bláhová, Praha
Mgr. Eva Bláhová

Jak dlouho vlastním Outlander? Auto vlastním od roku 2010. Jsem majitelkou již třetího vozu Mitsubishi Outlander.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi? Outlander má skvělé jízdní vlastnosti, režim 4x4 v zimním období a velikost vozu s možností 7míst pro početnou posádku. Dalším důvodem pro koupi byla spokojenost se servisem u dealera Mitsubishi Smažík Kladno. Individuální přístup jejich prodejců považuji za empatickou dokonalost.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Splnil vše, co jsem očekávala.  Výborně se v něm nejen jezdí, ale při horských výletech oceňuji i úpravu ložného zavazadlového prostoru, kde se skvěle spí 

Jak vůz využívám? Vůz využívám denně pracovně, dále ke sportu a rekreaci.

Rudolf Grepl, Lysá nad Labem

Jak dlouho vlastním Outlander? Vozidlo máme asi od listopadu, dali jsme si ho s rodinou jako vánoční dárek.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Hlavním faktorem, který nás přesvědčil o jeho koupi, byla bezpečnost vozu. Také je to skvělé rodinné auto s výborným poměrem ceny ku kvalitě.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Nejvíce oceňuji jeho jízdní vlastnosti, mile mě také překvapila spotřeba, která je u auta těchto rozměrů více než slušná.

Jak vůz využívám? Auto využíváme převážně jako rodinné auto, je to skvělý společník při našich výletech, ale i nákupech.

Radka Schejbalová, Sezemice
Radka Schejbalová

Jak dlouho vlastním Outlander? S vozy Mitsubishi Outlander jezdíme od roku 2007,  takže již třetí generaci. Nyní cca 14 dní poslední model.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi? Jednoznačně prostor, komfort, super 4x4 a hlavně rodina v bezpečí!

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Zatím jsme na žádnou chybu nepřišli, tudíž na něm oceňuji vše.

Jak vůz využívám? Automobil používám ke každodennímu dojíždění do práce a s dětmi na kroužky, jinak víkendy a aktivní dovolené jezdíme plně naloženi a super.

Lubomír Valda, jednatel, Valdastav s.r.o., Tulešice 4
Lubomír Valda

Jak dlouho vlastním Outlander? Vozidlo Mitsubishi Outlander využívám 3,5 roku.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Splňuje  veškeré požadavky, které potřebuji pro své podnikání.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Dobré jízdní vlastnosti, prostorný kufr,  hlavně pohon 4x4, nejvíce oceňuji spolehlivost a tichý chod motoru.

Jak vůz využívám? Vůz  využívám denně ke služebním cestám. Cítím se v něm bezpečně za každého počasí. Je to můj přítel na cestách.

Karel Průša, elektro, Třebíč

Jak dlouho vlastním Outlander? Vozidlo Mitsubishi Outlander vlastním již čtyři roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Rozhodl jsem se na základě jeho vlastností – jedná se o pohodlné a silné auto, SUV, dále mne zaujal design.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Nejvíce na vozidle Mitsubishi Outlander oceňuji jeho spolehlivost.

Jak vůz využívám? Pro každodenní pracovní činnost.

MUDr. Boris Hronza, Třebíč

Jak dlouho vlastním Outlander? Outlander vlastním zatím jeden rok.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Měl jsem  dříve Nissan X-trail, ale nebyl jsem spokojen s jeho novou verzí, tak jsem se rozhodl pro Mitsubishi Outlander.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Splnil veškerá má očekávání, nejvíce na něm oceňuji flexibilitu vnitřního členění, nízkou spotřebu a výborné jízdní vlastnosti.

Jak vůz využívám? Vůz využívám na cesty do práce, na dovolenou, na hory a za zábavou.

MUDr. Dáša Červenclová, zubní ordinace, Praha 4

Jak dlouho vlastním Outlander? Tento typ dva roky. Celkem tuto značku asi 5 let. Přesedlala jsem na ni po 10 letech z SUV Honda CR-V,  a po jistém malém váhání jí dala přednost i před Toyotou RAV.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi? Po dobrých zkušenostech s předchozím typem této značky a pro jeho klasickou eleganci a pro mě jako ženu příjemné vybavení.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Tato řada předčila mé očekávání zejména, co se jízdních vlastností týká (lépe sedí v zatáčkách) a pružnosti i akcelerací motoru.

Jak vůz využívám? Denně k cestám do práce a týden co týden na chalupu. 

Jakub Kužela, Zlín
Jakub Kužela

Jak dlouho vlastním Outlander? Mitsubishi Outlander vlastním 10 měsíců.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Ke koupi jsem se rozhodl na základě dobrých zkušeností s předchozím modelem Mitsubishi Outlander, který jsem vlastnil.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Vůz splnil mé očekávání po stránce variability prostoru i jízdních vlastností, nejvíce oceňuji pružný motor společně s automatickou převodovkou.

Jak vůz využívám? Vůz využívám převážně k pracovním účelům.

Jiří Hofman, Zlín
Jiří Hofman

Jak dlouho vlastním Outlander? Mitsubishi Outlander mám 12 měsíců.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Vůz mne oslovil svým netradičním designem a také velmi dobrým hodnocením, kterých dosáhl v různých testech.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Skvělý motor a velikost vnitřního prostoru.

Jak vůz využívám? Vůz využívám v práci.

Ing. Josef Hubáček, Pozlovice
Josef Hubáček

Jak dlouho vlastním Outlander? Vůz Mitsubishi Outlander jsem koupil před rokem.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Vozidlo mi bylo doporučeno přítelem, který ho vlastní.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Sedm míst je k nezaplacení, když máte hodně dětí. Vozidlo je prostorné a má velmi dobré jízdní vlastnosti.

Jak vůz využívám? Používám vůz k pracovním účelům.

MVDr. Bohumil Kubát, firma DIANA s.r.o., Oleško, Zvole u Prahy
MVDr. Bohumil Kubát

Jak dlouho vlastním Outlander? Outlandera vlastním od loňského léta, tedy již brzy budeme slavit s „mazlíkem“ rok v naší firmě i rodině…

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Jsem dlouhodobý Mitsubishi man, vlastnil jsem již dvě Pajera a jednoho Colta. Po skvělých zkušenostech s bezporuchovostí, bezproblémovostí, pohodlností, báječnými jízdními vlastnostmi jak v terénu, tak na silnici a vysokou mírou užitku jsem se rozhodl koupit si opět „Myšáka“. Ale tentokrát (na doporučení mého prodejce) místo Pajera Outlandera s automatickou převodovkou.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Svého „mazlíka“ Outlandera  jsem si zamiloval pro jeho tichý chod motoru, výtečnou akceleraci, super jízdní vlastnosti a nadčasový design karoserie. Nejsem vysoké postavy, ale z Outlandera i tak skvěle vidím, je velice prostorný a pohodlný.

Jak vůz využívám? Hodně jezdím, nicméně moje cesty jsou velice rozmanité (od těžko sjízdných terénů, přes lesní cesty a rozbahněná pole až po hladké silnice a dálnice jak v ČR, tak v cizině), a proto oceňuji vůz, který se na silnici při dlouhých cestách chová jako osobák a v terénu jako off-roadové Pajero.

JUDr. Ing. Petr Štillip, insolvenční správce, Plzeň
Ing. Petr Štillip

Jak dlouho vlastním Outlander? Vlastním poslední generaci Outlanderu v maximální výbavě necelý rok.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Porovnával jsem více modelů kategorie SUV 4x4 se sedmi místy, nakonec rozhodla užitná hodnota a výbava vozu za velmi slušnou cenu. Hodně důležité je pro mě také zázemí a kvalitní servis. V plzeňském ALGONU jsem spokojen již mnoho let.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Hodně jezdím a velmi oceňuji pružný a hospodárný motor. Outlander je prostorný a pohodlný, pohon 4x4 snadno a rychle ovladatelný. Sedm míst využívám také poměrně často, mám velkou a sportovně zaměřenou rodinu. Důležitá je pro mě také bezpečnost všech členů posádky - jízdní a bezpečnostní asistenti fungují bezvadně. Outlanderu dávám jedničku.

Jak vůz využívám? Každý den, k pracovním i soukromým účelům.

Milan Černý, fotbalový záložník, SK Slávia Praha
Milan Černý

Jak dlouho vlastním Outlander? 3 měsíce, najeto 6.000 km

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Hledal jsem bezpečný vůz kategorie SUV 4WD. Na voze mne zaujal jeho vnitřní prostor vč. 7-mi místného provedení.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Jsem velice spokojen s jeho komfortním podvozkem, s odhlučněním motoru a s nízkou spotřebou. Vyhovuje mi prostorný interiér, přehledná palubní deska i ergonomie sedadel.

Jak vůz využívám? Denně jezdím na tréninky, vůz rovněž využívám k rodinným účelům.

Michaela Procházková, Praha 4 - Braník
Michaela Procházková

Jak dlouho vlastním Outlander? Od října 2015

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Často se v rámci pracovních aktivit pohybuji mezi Prahou a severními Čechami a zvláště v zimě jsme díky našim předchozím zkušenostem s jinými značkami, byť také SUV, hledali vůz, který je přece jenom trochu vice 4x4 a současně je pohodlný I pro delší cesty.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Několikrát týdně absolvuji delší cesty , kde mohu vyjádřit svou velkou spokojenost. Nadstandartně velký zavazadlový prostor, výbava za slušnou cenu ,tichý s nízkou spotřebou, vše funguje bez chyb, tak jak má. Na zasněžené a zledovatělé vozovce sedí velice dobře.

Jak vůz využívám? Prozatím jsem nanašla žádná negativa, vůz mohu jen doporučit.

Kateřina Janíková, Rožnov pod Radhoštěm

Jak dlouho vlastním Outlander? Auto vlastním od listopadu 2015.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Pro jeho koupi jsme se rozhodli po předchozí zkušenosti s autem podobného charakteru Peugeot 4007. Naše priority zůstaly stejné. Protože žijeme v horské oblasti Beskyd, pohon 4 x 4 je důležitý. SUV nabízí lepší výhled a hlavně pohodlnější nastupování a vystupování. Možnost 7 místného provedení rovněž velmi oceňujeme a využíváme (u tohoto modelu velmi pohodlně zpracováno s jednoduchou instalací). Objem zavazadlového prostoru je ideální pro 4- člennou rodinu na dovolenou.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? U tohoto auta jsme očekávali zejména v zimním provozu jistotu na vozovce za různých nepříznivých podmínek, což se nám po letošním zimním provozu potvrdilo. Oceňujeme rovněž kvalitní odhlučnění a odpružení.

Jak vůz využívám? Vůz využíváme každodenně do zaměstnání, cesty na letní dovolené i na hory.

Jirsa Otakar, Bohumín 1

Jak dlouho vlastním Outlander? Mám jej 5. měsíc, najel jsem s ním již 7190 km.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Potřeboval jsem vozidlo s pohonem 4x4 a líbilo se mi moc designově.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Cítím se v tomto voze bezpečně. Z vozidla je fantastický výhled, auto má fantastické světla, která oceňuji večer.

Jak vůz využívám? Rád jezdím na hory do Rakouska s kolegy, proto jsem potřeboval vícemístné vozidlo.

Jiří Heberlein, Rejštejn na Šumavě
Jiří Heberlein

Jak dlouho vlastním Outlander? Mitsubishi Outlander vlastním dva roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Vůz Mitsubishi Outlander jsem si pořídil z důvodu kvalitního a dostupného servisu. Samozřejmě se mi vůz velmi líbil.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Od vozu jsem očekával především to, aby fungoval jak má, funguje.

Jak vůz využívám? Auto využívám ke služebním jízdám, požaduji kvalitní a spolehlivý vůz.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz