Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 21.7.2017
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander je prvním SUV modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění a řada vyspělých technologických řešení zaměřených na komfort a bezpečnost. Díky systému Super All Wheel Control Vám nový Mitsubishi Outlander zcela umožní využít úplný potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí.

Nový Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv, v pohodlí a bezpečí. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


Ing. Marek Šnobr, Strakonice
Ing. Marek Šnobr

Jak dlouho vlastním Outlander? Vůz Outlander jsem u dealera Autoprofi České Budějovice přebíral na začátku srpna 2013, takže je to 2 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Outlander 3G ihned upoutal moji pozornost a vzhledem k narození potomka jsem hledal velký, spolehlivý vůz pro rodinu za přijatelnou cenu, a to všechno mi Outlander splnil.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Zde navážu na předchozí odpověď. Outlander je spolehlivý, prostorný vůz. Protože máme 2 malé děti, se kterými často vyrážíme na víkend, tak opravdu beze zbytku využíváme velký prostor v kufru, kam v pohodě složíme kočárky, košíky s jídlem a tašky s oblečením. Přitom i při takovéto zaplněnosti si auto zachová dle mého výborné jízdní vlastnosti. Čímž narážím na další věc - skvělý motor, který řádně "táhne", když potřebuji předjet a výborná spotřeba paliva.

Jak vůz využívám? Vůz využívám k pracovním i osobním účelům.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz