Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 26.2.2017
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander je prvním SUV modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění a řada vyspělých technologických řešení zaměřených na komfort a bezpečnost. Díky systému Super All Wheel Control Vám nový Mitsubishi Outlander zcela umožní využít úplný potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí.

Nový Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv, v pohodlí a bezpečí. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


JUDr. Lubomír Minařík, advokát, Olomouc
JUDr. Lubomír Minařík

Jak dlouho vlastním Outlander? Vozidlo Outlander  vlastním jeden rok.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Rozhodl jsem se ho koupit po vyzkoušení několika značek a tento vůz mi nejvíce vyhovoval. Zejména co do užitných vlastností a požadavku na vozidlo s velkým úložným prostorem. Důležitou roli hrála i spotřeba a jízdní vlastnosti vozidla.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Jsem maximálně spokojen. Vozidlo splňuje mé nároky a požadavky.

Jak vůz využívám? Vozidlo využívám takřka denně. Jedná se o velice spolehlivý vůz.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz