Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 29.5.2017
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander je prvním SUV modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění a řada vyspělých technologických řešení zaměřených na komfort a bezpečnost. Díky systému Super All Wheel Control Vám nový Mitsubishi Outlander zcela umožní využít úplný potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí.

Nový Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv, v pohodlí a bezpečí. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


Zdeněk Vacátko, OSVČ, důchodce, 463 34 Hrádek nad Nisou
Zdeněk Vacátko

Jak dlouho vlastním Outlander? Auto mám necelý rok a najeto cca 15000 km. Moje předchozí auto bylo také vyrobeno firmou Mitsubishi.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Pro toto auto jsem se rozhodl pro pohodlí na postu řidiče.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Celkovou prostornost. Také pro systém 4x4. Navíc zastávám názor, že v Japonsku se nic špatného neprodukuje.

Jak vůz využívám? Auto využívám pro časté pracovní cesty v ČR.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz