Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 25.3.2017
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander je prvním SUV modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění a řada vyspělých technologických řešení zaměřených na komfort a bezpečnost. Díky systému Super All Wheel Control Vám nový Mitsubishi Outlander zcela umožní využít úplný potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí.

Nový Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv, v pohodlí a bezpečí. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


Miroslav Eliáš, Auto doprava Chalupecký, Ostrov
Miroslav Eliáš

Jak dlouho vlastním Outlander? Outlandera vlastním 11 měsíců.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Jeho koupě byla láska na první pohled a zatím mě ani moji rodinu nezklamal.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Především toto: pohon 4x4, automatickou převodovku, zvukovou aparaturu, prostě bezva.

Jak vůz využívám? Automobil využívá celá rodina a jsou také spokojeni.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz