Mitsubishi Outlander - Design WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 21.1.2017

Mitsubishi Outlander – Design

Outlander představuje zcela novou vizuální identitu značky Mitsubishi, označovanou „Dynamic Shield“ (dynamický štít).

Nové ztvárnění čelních partií vyjadřuje designový odkaz postavený na tradici značky Mitsubishi, zároveň působí svěžím dojmem a evokuje jedinečný pocit bezpečí a ochrany pro řidiče i posádku.Uvnitř nabízí Outlander tichou a uvolněnou atmosféru, umocněnou jeho japonskou kultivovaností, pohodlím, kvalitou použitých materiálů a smyslem pro každý detail.

Barvy

* metalická | ** perleťováExteriér

Dominantou exteriéru je moderní agresivní přední maska ve tvaru „dynamického štítu” s výrazným chromovým dekorem, který má symbolizovat funkčnost a bezpečnost typickou pro vozy kategorie SUV od Mitsubishi Motors. Štíhlé LED světlomety obepínající karoserii se včetně světel pro denní svícení složených z 12 diod jemně táhnou směrem nahoru a do boků, čímž celkově sportovní pocit z vozu. Outlander je o 40 mm delší a jeho robustní vzhled podtrhují nová elegantní 18“ kola z lehkých slitin, zvýrazněná černými lemy blatníků. K elegantnímu vzhledu exteriéru přispívá také propracovaná zadní část vozidla. Praktické zadní výklopné dveře jsou jednoduše otevíratelné stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání k vozidlu nebo pomocí spínače přímo u místa řidiče. Páté dveře je tak možné pohodlně otevřít a zavřít bez toho, abyste museli z vozu vystoupit. Elektricky ovládané zadní výklopné dveře a inteligentní bezklíčové ovládání přispívají k maximální pohodlí.

Interiér

Outlander je kultivovaným japonským vozem, jehož interiér nabízí tichou a uvolněnou atmosféru, dostatek prostoru a praktické funkčnosti, maximální ergonomii a komfort, a v neposlední řadě elegantní design s důrazem na každý detail. Propracovaná sedadla s novým čalouněním a výplněmi zajistí komfortní cestování, vylepšené je navíc i boční vedení sedáků a opěradlel. Díky přepracovaném sklápění zadního sedadla je zajištěna jeho snadná ovladatelnost. V interiéru jsou využity nové dekory obkladových materiálů, výplně dveří a palubní desky, přibyly měkčené materiály na loketní opěrce, samozatmavovací vnitřní zpětné zrcátko nebo odkládací schránka na brýle. Nový design koženého volantu zaujme hrubším věncem, opěrami pro prsty a lesklými černými akcenty.Elektricky ovládané velkoplošné střešní okno přinese cestujícím úplně jiný pohled na cestování, naplní interiér vozidla světlem a dodá pocit ještě většího prostoru.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz