Mitsubishi Outlander - Design WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.7.2017

Nový Mitsubishi Outlander – Design

Mitsubishi Outlander představuje zcela novou vizuální identitu značky Mitsubishi, označovanou „Dynamic Shield“ (dynamický štít).

Nové ztvárnění čelních partií vyjadřuje designový odkaz postavený na tradici značky Mitsubishi, zároveň působí svěžím dojmem a evokuje jedinečný pocit bezpečí a ochrany pro řidiče i posádku. Uvnitř nabízí Outlander tichou a uvolněnou atmosféru, umocněnou jeho japonskou kultivovaností, pohodlím, kvalitou použitých materiálů a smyslem pro každý detail.

Barvy

* metalická | ** perleťováExteriér

Dominantou exteriéru je moderní agresivní přední maska ve tvaru „dynamického štítu” s výrazným chromovým dekorem, který má symbolizovat funkčnost a bezpečnost typickou pro vozy kategorie SUV od Mitsubishi Motors. Štíhlé LED světlomety obepínající karoserii se včetně světel pro denní svícení složených z 12 diod jemně táhnou směrem nahoru a do boků, čímž celkově sportovní pocit z vozu. Nový Outlander je o 40 mm delší oproti svému předchůdci a jeho robustní vzhled podtrhují nová elegantní 18“ kola z lehkých slitin, zvýrazněná černými lemy blatníků. K elegantnímu vzhledu exteriéru přispívá také propracovaná zadní část vozidla a moderní střešní anténa „Shark Fin“ ve tvaru žraločí ploutve. Praktické zadní výklopné dveře jsou jednoduše otevíratelné stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání k vozidlu nebo pomocí spínače přímo u místa řidiče. Páté dveře je tak možné pohodlně otevřít a zavřít bez toho, abyste museli z vozu vystoupit. Elektricky ovládané zadní výklopné dveře a inteligentní bezklíčové ovládání přispívají k maximální pohodlí.

Interiér

Mitsubishi Outlander je kultivovaným japonským vozem, jehož interiér nabízí tichou a uvolněnou atmosféru, dostatek prostoru a praktické funkčnosti, maximální ergonomii a komfort, a v neposlední řadě elegantní design s důrazem na každý detail. Propracovaná sedadla s novým čalouněním a výplněmi zajistí komfortní cestování, vylepšené je navíc i boční vedení sedáků a opěradel. Díky přepracovaném sklápění zadního sedadla je zajištěna jeho snadná ovladatelnost. V interiéru jsou využity nové dekory obkladových materiálů, výplně dveří a palubní desky, přibyly měkčené materiály na loketní opěrce, samozatmavovací vnitřní zpětné zrcátko nebo odkládací schránka na brýle. Nový design koženého volantu zaujme hrubším věncem, opěrami pro prsty, lesklými černými akcenty a za chladného počasí Vám zpříjemní cestování funkce vyhřívání. Elektricky ovládané velkoplošné střešní okno přinese cestujícím úplně jiný pohled na cestování, naplní interiér vozidla světlem a dodá pocit ještě většího prostoru.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz