Mitsubishi Lancer - Modely Lancer Sportsedan, Sportback a Evolution WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.7.2017

Mitsubishi Lancer

Pokaždé, když v Mitsubishi Motors vzniká nový model, představuje každý jeho milimetr pro návrháře obtížnou volbu, neboť se usilovně snaží vyvážit formu a funkci a současně zůstat věrni odkazu tohoto automobilu a společnosti. Zapálení designéři společnosti Mitsubishi byli nuceni čelit mnoha překážkám, ale vyrovnali se s nimi skvěle, a tak se zrodil Mitsubishi Lancer.

Mitsubishi Lancer Sportsedan Mitsubishi Lancer Sportback

 • Lancer Sportsedan

  Cena od 353 750 Kč vč. DPH
  Sleva až 49 750 Kč
  Akce platí do 31. 7. 2017.

  Už první pohled na Lancer Sportsedan Vám prozradí vše, co potřebujete vědět: je to sportovní sedan, který nesplyne s davem a o svém majiteli vypovídá jen to nejlepší. Je tak sportovní a dynamický, že vypadá, jako by byl v pohybu, i ve chvíli, kdy je jen zaparkovaný. Díky skutečně sportovnímu výkonu a vyladěné ovladatelnosti je stejně skvělý i pocit z jízdy.

 • Lancer Sportback

  Cena od 353 750 Kč vč. DPH
  Sleva až 49 750 Kč
  Akce platí do 31. 7. 2017.

  Přítomnost vozu Lancer Sportback nelze přehlédnout, ať už se jedná o ulice města nebo otevřené silnice. Působivé linie jeho karosérie a robustní křivky nutí ostatní, aby se za nim otáčeli. Mitsubishi Lancer Sportback představuje luxusní sportovní vůz, od kterého čekáte, že splní nejvyšší normy komfortu a ergonomie a zohlední ty nejnovější trendy v automobilovém průmyslu.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz