Mitsubishi Lancer Sportsedan - Design WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.7.2017

Mitsubishi Lancer Sportsedan – Design

Lancer Sportsedan byl navržen tak, aby byl po každé stránce perfektní – vzhled dokonale ladí se sportovní podstatou a zážitkem z jízdy.

Barvy

* metalická | ** perleťováExteriér

Přední část karoserie se žraločí tlamou a hluboko zapuštěnými reflektory přitáhne spoustu pohledů, stejně jako dlouhá kapota s přední mřížkou ve stylu stíhačky. Tyto ostré rysy plynule pokračují vysokými boky vozu, úzkou linií oken a jsou zakončeny zavazadlovým prostorem a koncovými světly s novým designem, který zdůrazňuje klínovitý boční profil Lanceru a vyvolává dojem neustálého pohybu. Ať se díváte odkudkoli, Mitsubishi Lancer je široký v ramenou, posazený nízko na zemi a plný síly. Není to ale design pro design – jde o extrémně užitečné a atraktivní auto, které je přímo zrozeno pro silnice, připraveno kdykoliv vyrazit.

Interiér

Mitsubishi Lancer je vůz, u něhož nemusíte volit mezi podstatou a stylem. Za štíhlým a skvělým zevnějškem najdete prostornou kabinu pro pět dospělých osob. Křivka palubní desky podporuje dojem prostoru a zadní zavazadlový prostor je díky sedadlům sklopným v poměru 60/40 připraven postarat se o nároky Vás i Vaší rodiny. Materiály použité v interiéru byly vybrány tak, aby skvěle vypadaly nejenom dnes, ale i po mnoha letech používání vozu.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz