Mitsubishi ASX - Design WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.7.2017

Nové Mitsubishi ASX – Design

Nové Mitsubishi ASX přichází ze zcela přepracovanou čelní partií, která vyjadřuje vizuální identitu nové generace modelů značky Mitsubishi, označovanou „Dynamic Shield“ (dynamický štít).

Tento designový směr, poprvé představený na novém Mitsubishi Outlander, vyjadřuje odkaz postavený na tradici značky Mitsubishi, zároveň působí svěžím dojmem a evokuje jedinečný pocit bezpečí a ochrany pro řidiče i posádku.

Barvy

* metalická | ** perleťováExteriér

Přední maska nového Mitsubishi ASX má vzhled „dynamického štítu” s výrazným chromovým dekorem, který symbolizuje funkčnost a bezpečnost typickou pro vozy kategorie SUV od Mitsubishi Motors, a se prostřední částí v černé barvě. Na první pohled tak evokuje příbuznost s novým Mitsubishi Outlander či s designovou studií ex-Concept. Celistvý dojem čelních partií doplňují vodorovné lamely v horní části mřížky chladiče, které vzájemně propojují světlomety. Boční část nového Mitsubishi ASX zdobí dvoubarevná slitinová 18“ kola a černé plastové lemy kolem blatníků, díky nimž působí robustným dojmem typickým pro vozy SUV.

Plynule se svažující masivní přední kapota se dvěma prolisy splňuje 2 cíle, kterými jsou jednak vyšší bezpečnost chodců a lepší viditelnost z místa řidiče, jež přispívá k vynikajícím manévrovacím schopnostem v městském provozu. V případě zadní části vozidla bylo cílem snížit a rozšířit siluetu nového Mitsubishi ASX, což nejenže podtrhuje jeho dynamický vzhled, ale má také pozitivní vliv na jízdní vlastnosti.

Interiér

Koncept ostré sportovní elegance pokračuje i v interiéru, kde je nejvyšší důraz kladen na tvar, úpravu a kvalitu materiálů. Interiér crossoveru ASX zkrášluje zapuštěný přístrojový panel inspirovaný tubusy motocyklů, měkké obložení středové části přístrojové desky, na které plynule navazuje obložení dveří, nebo důmyslně použité chromové akcenty ve střední části přístrojové desky a podél výplní dveří. Nový tříramenný multifunkční volant s leskle černými plastovými vyplněmi dotváří celkově elegantní dojmem z interiéru nového Mitsubishi ASX. Velký důraz byl kladen zejména na prostor pro cestující na zadních sedadlech a všechny věci, které si bude chtít vzít s sebou. Díky shodnému rozvoru s Mitsubishi Outlander je nové Mitsubishi ASX prostorným společníkem, jenž Vás navíc ohromí i potěšením z jízdy, které je mu tolik vlastní.


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz